Başkan Tarhan “Kadirli’de değişim devam ediyor farkındamısınız” dedi.

25 Haziran 2013

Belediye Başkanlığımız tarafından başlatılan Kent Meydanı çalışması ve Kamil Kara bulvarında devam ediyor.

Yeni meydan zemin ve peyzaj çalışması devam ederken, Kamil kara Bulvarı üzerinde yol genişletme ve kaldırım çalışması devam ediyor. Aynı zamanda bulvar üzerinde bulunan ve boyası eski evlerinde Belediye tarafından boyama işlemi sürdürülüyor.

Kent meydanı ve cephe çalışmalarını günlük olarak denetleyen Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan, “Kadirlimizde değişim devam etmektedir. Yaptığımız bu çalışma ile Kamil Kara Bulvarı ve Kent Meydanımız görsel olarak daha güzel,  daha modern ve daha estetik halde hemşerilerimize hizmet verecek. Bizler halkımızdan aldığımız manevi destekle hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan Kadirlimize hizmet ediyoruz.

Kadirli’nin bir yıl önceki fotoğraflarına bakarsanız değişimi fark edersiniz. Kadirlimiz yaptığımız yeni belediye hizmet binası ve kültür merkezi, yeni hayvan pazarı, otogar, yeni açılıp yapılan yollar ve sayısız sosyal hizmetlerle modern bir kent olma yolunda dev adımlarla ilerlemektedir. Hizmet için geldik. Kadirşinas Kadirli halkının manevi desteğiyle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Allah’ın izniyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Mail listesine üye olun

Kaydınız alınmıştır.