Batıkent hızla gelişiyor

16 Ağustos 2013

Tepebaşı bölgesinin en hızlı gelişen mahallelerinden olan Batıkent, büyük bir hızla değişmeye ve gelişmeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla, çehresi değişen Batıkent Mahallesi’nde 6 ay içinde çekilen iki ayrı fotoğrafta bu değişim gözler önüne seriliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün titiz çalışmaları sonucu 9 bin metrekarelik alanda 4 parçadan oluşan yeşil alanlar, yürüyüş yolları, 300 metrekarelik süs havuzu, pergoleler, piknik masaları, ahşap oyun grupları ve ipli tırmanmalı çocuk oyun alanıyla donatıldı.

Ulusal Egemenlik Caddesi, Civanmert, Dede, Kısmettepe ve Övgü sokakları üzerinde çalışan Tepebaşı Belediyesi ekipleri, vatandaşların da büyük övgüsünü kazanıyor.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç yaptığı açıklamada, Batıkent Mahallesi’nde yürütülen çalışmaların mahallenin çehresini hızla değiştirdiğini kaydederek, tüm mahallelere aynı özen ve hassasiyet içinde hizmet götürdüklerini, yapılan çalışmaların vatandaşlar tarafından övgüyle karşılanmasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Mail listesine üye olun

Kaydınız alınmıştır.