Ordu Belediyesince yaz aylarında sürdürülen Sağlıklı Yaşam İçin Spor aktivitesi start alıyor.

03 Mayıs 2013

Vatandaşlarımızdan yoğun ilgi gören ve başlangıçta sadece sabahları gerçekleştirilen spor aktivitesi ardından akşam saatlerinde de yapılmaya başlanmıştı.

Bu yıl da gelen talepleri değerlendiren Ordu Belediyesi, 01 Mayıs Çarşamba günü çalışmalara start vererek Sağlıklı Yaşam için destek olmaya devam edecek. Tayfun Gürsoy Parkı Tören Alanı ile Tenis Kortu arasında bulunan Basketbol Sahasında hergün yapılacak olan çalışmalar, Uzman eğitmenler Adnan Özkul ve Aysun Kasal tarafından sürdürülecek ve sabahları 06.00 ile 07.30 arası, akşam saatlerinde de 18.00 ile 20.00 arası gerçekleştirilecek.

Ordu Belediyesi tarafından organize edilen faaliyet için “Ordu Belediyesi her konuda vatandaşlarımızla birlikte hareket etmektedir. Spora da her zaman destek vermekteyiz” diyen Başkan Seyit Torun küçük büyük herkesin bu faaliyete katılmasını istedi. Sağlıklı Yaşam İçin Spor etkinliklerinin vatandaşlardan yoğun ilgi gördüğünü hatırlatan Başkan Torun, “Görüyoruz ki sahil bandında yürüyüş yapan vatandaşlarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Bu da Belediye olarak spora destek vermemizi zorunlu kılıyor. Geçtiğimiz yıllarda da gerçekleştirdiğimiz bu faaliyet 10 Temmuz’a kadar devam edecektir” dedi.

Mail listesine üye olun

Kaydınız alınmıştır.