Sağlıklı Kentler Birliği 9.yıl konferansı

29 Temmuz 2013

Sağlıklı Şehirler Projesini Türkiye’de yaygınlaştırmak için bir araya gelen Sağlıklı Kentler Birliği, 9.Yıl Konferansı ve 19. Olağan Meclis Toplantısı dolayısıyla 2-3-4 Ekim 2013 tarihlerinde İzmir/Karşıyaka Belediyesi’nin ev sahipliğinde bir araya gelecektir.

Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülü /2013 ödül töreninin de düzenleneceği Sağlıklı Kentler Birliği 9.Yıl Konferansı, sağlıklı şehir olma yolunda yeni tema ve yaklaşımlar içeren Sağlıklı Şehirler Ağı VI. Fazına (2014-2018) geçerken kentlerimizin karşılaşacağı değişim ve yenilikleri değerlendirmek amacıyla “Kentsel Yaşamda Değişim ve Yeni Eğilimler” başlığı altında düzenlenecektir.

Toplantı Yeri: Opera Binası, Karşıyaka/İZMİR
• Toplantı programı için tıklayınız.

Katılımcı birlik üyesi belediyelerimizden 3 kişinin konaklaması birliğimiz tarafından karşılanacak olup, kayıt için “Katılımcı” formu doldurulmalıdır. 3 kişiden sonraki katılımcılar için “Diğer Katılımcı” formunun doldurulması gerekmektedir.

•Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız.
•Diğer Katılımcı formunu doldurmak için tıklayınız.

Otel rezervasyonları için son kayıt tarihi 10 Eylül 2013’tür. Kayıt ve rezervasyonların iptali durumunda, konaklama yapılacak otel tarafından geceleme ücreti talep edildiğinden en geç 23 Eylül 2013 tarihine kadar iptallerin bildirilmesi önemle rica olunur.

Mail listesine üye olun

Kaydınız alınmıştır.