Sağlıklı Yaşam Için Buluştular

29 Nisan 2013

Derince Belediyesi’nin hayata geçirdiği yeni bilgi, sanat ve spor merkezleri arasında yer alan Yenikent Sosyal Tesisleri’nde, bu kez sağlık semineri düzenlendi.

Arpacı ve Kaplan’dan bilgiler
Derince’de birbiri ardına açılan bilgi, sanat ve spor merkezleri hem yeni eğitim alanlarına kavuşma imkanı sağlarken hem de burada kurs görenler için çeşitli eğitimlere ev sahipliği yapıyor. İlçede yaşayan kadınların faydalanabilmesi amacıyla, kadınlara Yenikent’te özel bir alan tahsis eden Derince Belediyesi’nin hizmete soktuğu Yenikent Sosyal Tesisleri’nde bu kez sağlık semineri düzenlendi. Aerobik, step, plates ve yoga kurslarının verildiği Derince Belediyesi Yenikent Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sağlık seminerine Dr. Ayhan Arpacı (ortopedi) ve Dr. Ercan Kaplan (Diyetisyen) katıldı.


Her ay düzenli olarak yapılacak
Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar ve Bilgi Evleri Koordinatörü Serkan Saka’nın da takip ettiği seminere katılan yaklaşık 100 kadın kursiyer söylenenleri dikkatle dinlerken, doktorlara diledikleri soruları da yöneltme imkanı buldu. Sosyal belediyecilik ve sosyal hizmetler anlayışını en güzel şekilde yansıtan Derince Belediyesi Yenikent Sosyal Tesisleri’nde her ay düzenli olarak sağlık seminerlerinin yapılacağı ifade edildi. Sağlık seminerinin sonunda hem kursu takip eden hanımlara hem de katılımcı doktorlara çiçek takdim edilerek, program noktalandı.

Mail listesine üye olun

Kaydınız alınmıştır.